Najbardziej oczywistą odpowiedzią jest mnóstwo frajdy i szeroki uśmiech co najmniej do końca dnia! Nie jest to jednak tylko narzędzie do zabawy. Ruchomy symulator jazdy samochodem uczy przede wszystkim kontroli nad autem. Mówi się, że kierowca aby nabyć doświadczenia i stać się dobrym kierowcą musi przejechać dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy kilometrów. Jest w tym stwierdzeniu bardzo dużo prawdy – w końcu trening czyni mistrza. Ale gdyby tak potrenować prowadzenie trochę inaczej?

W naszym salonie dysponujemy ponad setką wiernie odwzorowanych aut – w tym turystycznych (np. klasy GT3), bolidów i prototypów. Każdy z nich prowadzi się zupełnie inaczej, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę – aby pojechać nimi szybko, trzeba wiedzieć jak płynnie prowadzić auto – zasada identyczna jak w jeździe zwykłym autem po drodze w trudnych warunkach. Gwałtowne ruchy kierownicą albo zbyt agresywne operowanie gazem i hamulcem, tak samo jak w aucie drogowym, może doprowadzić do sytuacji niebezpiecznej. Nasze symulatory jazdy samochodem pozwalają Tobie poćwiczyć technikę jazdy w bezpieczny sposób.

Nadal nie przekonaliśmy Cię, że jest dużo analogii pomiędzy prowadzeniem auta wyścigowego i drogowego? Przypuśćmy więc, że właśnie pada deszcz, a droga po której jedziesz jest śliska. Gdy nauczysz się panować nad autem wyścigowym w trudnych warunkach, będziesz wiedzieć jak zachować się, jadąc autem do pracy lub szkoły. Przez fakt, że nasze symulatory jazdy samochodem są ruchome, odczujesz dokładnie, jak zachowuje się auto, które jest na granicy utraty przyczepności. A przy okazji doskonalenia swoich umiejętności, będziesz się świetnie bawić!