Jazda Rekreacyjna

JAZDA INDYWIDUALNA

Przyjdź do nas indywidualnie i wybierz, czy chcesz uczestniczyć w naszej konkurencji Time Attack, poćwiczyć jazdę na wybranym przez siebie torze w dowolnym samochodzie lub bolidzie, a może wziąć udział w wyścigu z innymi pojazdami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Zawsze chętnie doradzimy w wyborze i gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić.

JAZDA GRUPOWA

Chcesz się pościgać ze znajomymi, albo udowodnić kto jest najlepszym kierowcą w rodzinie? Nie ma problemu! Możecie sprawdzić kto z Was jest najlepszy na dystansie całego wyścigu, albo potrafi wykręcić najlepszy czas okrążenia kwalifikacyjnego. Możecie również wziąć udział w Time Attack i zobaczyć jak wypadacie na tle innych kierowców!

KARTY PODARUNKOWE

Posiadamy w ofercie elegancie vouchery, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla każdego fana sportów motorowych! Voucher możesz zakupić w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnie w naszym salonie!

INNE

Daj nam znać jeżeli Twój pomysł wykracza poza standardowy zakres naszej oferty. Postaramy się zrealizować nawet najbardziej oryginalne i nietypowe zlecenia.