Trening Indywidualny

Trening indywidualny jest genialnym sposobem na szybką poprawę Twoich umiejętności jazdy sportowej - zarówno w simracingu, jak też na rzeczywistych torach!

Podczas treningu, cały salon jest do dyspozycji Twojej, oraz Twojego instruktora - to oznacza, że instruktor może zasiąść w drugim symulatorze! Dzięki temu, nie będziesz wyłącznie słuchał słownych instrukcji, ale będziesz mógł jechać linią instruktora lub ćwiczyć z nim manewry takie jak wyprzedzanie i obrona!

Instruktor może dla Ciebie przygotować również przejazd referencyjny! Porównując Twój przejazd do przejazdu instruktora, szybko zidentyfikujemy najważniejsze miejsca do poprawy!


 

Rodzaje Treningów Indywidualnych

SIMRACING DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z simracingiem, skupimy się na podstawach takich jak poprawna pozycja za kierownicą (tak - jest ona istotna również w wirtualnym ściganiu!) wraz prawidłowym trzymaniem kierownicy, zmiana biegów, wykorzystanie całej szerokości toru oraz wstępne wybieranie punktów hamowania i przyśpieszania. Każdy z tych elementów wydaje się być banalny i oczywisty, jednak bez ich opanowania, nie można myśleć o poprawie techniki jazdy.

SIMRACING DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Skoro znasz już podstawy, czas skupić się na bardziej zaawansowanych technikach! Popracujemy nad techniką wchodzenia w zakręty, trail braking'iem (czyli hamowaniem w zakręcie) oraz progresywnym przyśpieszaniem na wyjściu z zakrętu. Gdy opanujesz linię wyścigową oraz operowanie gazem, hamulcem i kierownicą, skupimy się na tym co kierowcy wyścigowi lubią najbardziej - na jeździe "koło w koło"! Skoncentrujemy się więc na manewrach wyprzedzania oraz skutecznej obrony przed rywalami! Na tym etapie będziemy mogli też wspólnie zajrzeć w telemetrię.

SIMRACING DLA ZAAWANSOWANYCH

Podczas treningu skupimy się na urwaniu ostatnich dziesiątych części sekundy. Osiągniemy to poprzez szczegółową naukę nitki toru, tak aby wykorzystać każdy centymetr nawierzchni. Skupimy się również na szlifowaniu zaawansowanych technik jazdy. Szkolenia dla zaawansowanych prowadzimy wspólnie z najlepszymi kierowcami simracingowymi w kraju!

PRZYGOTOWANIE DO RZECZYWISTEJ JAZDY PO TORZE

Jeśli ścigasz się w rzeczywistości lub uczestniczysz w imprezach typu Track Day, skupimy się na elementach istotnych w rzeczywistości, ignorując aspekty przydatne typowo w wirtualnym ściganiu! Daj znać, jakim samochodem jeździsz oraz na jakich torach, a my zaproponujemy Tobie rozwiązanie treningowe przystosowane do Twoich wymagań!

KARTY PODARUNKOWE NA TRENINGI INDYWIDUALNE

Chcesz sprawić komuś simracingowy trening indywidualny w formie prezentu? Posiadamy w ofercie eleganckie vouchery, dzięki którym obdarowana osoba będzie mogła przyjść na trening w dogodnym dla siebie terminie! Voucher możesz zakupić w naszym sklepie internetowym!