Wynajem Symulatorów na Imprezy Firmowe oraz Eventy

IMPREZY FIRMOWE

Organizujesz imprezę firmową dla swoich pracowników lub kontrahentów? Nasze symulatory będą niezapomnianą atrakcją oraz zapewnią świetną zabawę (i nutkę rywalizacji) uczestnikom imprezy! Bardziej realistyczne wrażenia zapewni jedynie jazda prawdziwym samochodem wyścigowym! Impreza może zostać zorganizowana w naszym Salonie lub w wybranym przez Państwa miejscu.

EVENTY

Profesjonalne ruchome symulatory wyścigowe wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji! Dzięki okazałym rozmiarom oraz jednocześnie smukłej konstrukcji, nasze urządzenia przyciągną wzrok każdego, kto znajdzie się w ich okolicy! Możemy zapewnić branding symulatorów oraz podświetlić urządzenia w barwy Państwa firmy, co wzmocni efekt wizerunkowy! Ponadto, każdy kierowca może po jeździe otrzymać pamiątkowy dyplom, na którym umieścimy logo Państwa firmy - dzięki temu uczestnicy eventu zabiorą do domu pamiątkę związaną z Państwa firmą!

OBSŁUGUJEMY WYDARZENIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Nasze symulatory dostarczymy oraz zamontujemy w każdym zakątku Polski! Jedynym wymogiem jest to, aby miejsce w którym odbywa się Państwa wydarzenie, było zadaszone, posiadało równą, utwardzoną podłogę oraz dostęp do prądu!

NAJLEPSZA OBSŁUGA

Wraz z symulatorami, zapewniamy Państwu obsługę, która zna się na swojej pracy! Dzięki temu zapobiegamy problemom oraz awariom, które mogłyby zepsuć wrażenie Państwa (przyszłych lub obecnych) klientów. Ponadto, cała nasza załoga biegle komunikuje się w języku angielskim, przez co obsługa osób zagranicznych również nie jest problemem!


 

Koszty wynajmu

Ponieważ każde wydarzenie jest inne nie możemy przedstawić Państwu gotowego cennika. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić przystosowaną do Państwa potrzeb ofertę.