Jeżeli zastanawiasz się jak wygląda wizyta w naszym salonie oraz jazda w symulatorze wyścigowym, ten wpis jest dla Ciebie! Wyjaśnimy czego możesz się spodziewać i ile czasu zarezerwować sobie na wizytę u nas!

Salon AJSE Motorsport Simulator znajduje się w samym centrum Poznania, na ulicy Wrocławskiej 25A. Jeżeli przyjeżdżasz do nas samochodem możesz zostawić auto na jednym z okolicznych parkingów. Najbliższy parking ogólnodostępny znajduje się w Kupcu Poznańskim – zaledwie 30 metrów od naszego salonu. Kolejną opcją jest pozostawienie samochodu na parkingu podziemnym pod Placem Wolności (500 m) lub na jednej z okolicznych ulic. Z kolei, jeśli wybierasz się do nas komunikacją miejską, najbliższe przystanki to „Wrocławska” i „Pl. Wiosny Ludów”.

Gdy już dotrzesz do naszego salonu, będziesz mógł zostawić swoje rzeczy w poczekalni. Następnie poprosimy Cię o zapoznanie się z naszym regulaminem. Jest on również dostępny na naszej stronie w zakładce „Regulamin”. Teraz przechodzimy do przygotowania Twojej jazdy w symulatorze wyścigowym! Najpierw wybierzesz samochód, którym pojedziesz! Pokażemy Tobie listę dostępnych samochodów! Zapytamy, czy masz jakąś ulubioną serię wyścigową! Jeśli nie będziesz wiedzieć który pojazd wybrać, nie ma problemu! Nasza doświadczona załoga pomoże Tobie w wyborze, bazując na Twoich preferencjach oraz poziomie umiejętności! Skoro mamy już wybrane auto, to do kompletu trzeba wybrać tor! Przejrzymy spis torów, obejrzymy mapki poglądowe. Jeśli będziesz chcieć naszej sugestii, również w tym przypadku dopasujemy odpowiedni dla Ciebie tor! Finalnie wybierzemy, czy potrzebujesz jakiegoś systemu wsparcia w czasie jazdy. Może to być np. włączenie linii optymalnego toru jazdy albo automatycznej skrzyni biegów.

Wreszcie nadchodzi ten upragniony moment! Siadasz w fotelu kierowcy, zapinasz pasy. Sprawdzamy Twoją pozycję za kierownicą i, jeśli jest to konieczne, poprawiamy ją. Krótki instruktaż dotyczący obsługi wybranego przez Ciebie samochodu. Ponieważ wiesz już wszystko, czas na wyjazd tor! To jest początek Twojej jazdy w symulatorze wyścigowym! Wraz z każdym okrążeniem poprawiają się Twoje wyniki! Odczuwasz przeciążenia przy każdym manewrze! Czujesz każdy poślizg auta! Znudził się Tobie samochód, którym jedziesz? Chcesz go sprawdzić na innym torze? My zatrzymujemy zegar, Ty wybierasz nowy samochód albo trasę i znów ruszasz w drogę!

Gdy skończy się Twoja sesja jazdy w symulatorze wyścigowym będziesz odczuwać zmęczenie! Tu dzieje się dużo więcej niż gdy jedziesz samochodem po ulicy! Po ukończonej jeździe otrzymujesz od nas na pamiątkę Twoje wyniki!

Do 15 i 30 minutowej sesji jazdy powinieneś doliczyć 15 minut, które spędzimy przygotowując wszystko dla Ciebie i analizując Twoje wyniki. Jeżeli sesja trwa godzinę lub dłużej, dolicz sobie 30 minut czasu obsługi do czasu jazdy! Teraz już wiesz, ile łącznie potrwa Twoja wizyta u nas.

Gwarantujemy, że będzie to świetnie spędzony czas! Jest to rewelacyjna zabawa oraz trening dla kierowców, którzy pojadą w symulatorach. Osoby towarzyszące wcale nie będą się bawić gorzej! Mogą poczekać na wygodnej kanapie w naszej poczekalni lub towarzyszyć kierowcy podczas całego czasu jazdy w symulatorze wyścigowym!