Symulatory samochodu od lat wykorzystywane są przez producentów aut oraz zespoły wyścigowe. Wykorzystują je oni do wielu celów takich jak np. sprawdzenie ergonomii kokpitu. Dotyczy to zarówno aut drogowych jak i torowych. Ponadto, w przypadku tych drugich, kierowcy często spędzają długie godziny na ćwiczeniu obsługi pojazdu. Jest to rozwiązanie obecnie szczególnie popularne w Formule 1, gdzie menu komputera pokładowego jest wielopoziomowe, a kierowca nie może w trakcie jazdy zastanawiać się, jak dotrzeć do jakieś konkretnej funkcji.

Dzięki rozwojowi technologii, symulator samochodu może być wykorzystany też poza biurem projektowym lub laboratorium. Urządzenia te mogą być wykorzystywane przez pasjonatów motoryzacji. Fan sportów motorowych korzystając z takiego „modelu” auta może się świetnie bawić biorąc udział w wirtualnych wyścigach. Z kolei zawodnicy wszystkich serii, rozpoczynając od amatorskich imprez, kończąc na międzynarodowych seriach wyścigowych, mogą poprawiać swoją technikę jazdy!

Jeżeli chciałbyś skorzystać z symulatora samochodu, zapoznaj się z naszą Ofertą. Znajdziesz tam cennik oraz opis każdej pozycji. Jazda indywidualna, jazda grupowa oraz trening jazdy wyścigowe – wszystkie te możliwości (i wiele więcej) są do Twojej dyspozycji! Jeśli chciałbyś wykorzystać nasz sprzęt do bardziej niestandardowego zadania skontaktuj się z nami! Dokładną listę podzespołów, które wykorzystujemy w naszym salonie, znajdziesz w tym miejscu. Wypróbuj, co może Tobie dać najnowocześniejsza technika! Świetna zabawa i dobry trening gwarantowane!