W samym centrum Poznania, na ulicy Wrocławskiej 25A, znajduje się salon ruchomych symulatorów jazdy! W AJSE Motorsport Simulator znajdziesz dwa profesjonalne stanowiska, w których poczujesz, że jedziesz prawdziwym samochodem wyścigowym! Jest to możliwe dzięki odwzorowaniu najważniejszych ruchów samochodu – przyśpieszania, hamowania, skręcania, uślizgu kół i poślizgu całego auta! Dzięki temu, że posiadamy dwie ruchome platformy, możecie ścigać się ze sobą widząc się wzajemnie na torze!

Niezależnie od Twojego wieku i doświadczenia za kierownicą, symulator jazdy jest świetną zabawą! Masz 15 lat i nigdy nie siedziałeś za kierownicą? Tutaj masz szansę spróbować tego po raz pierwszy! A może jesteś trochę starszy i ostatnie kilkadziesiąt lat spędziłeś jeżdżąc zawodowo w trasie? U nas zobaczysz czym różni się jazda samochodem wyścigowym po torze od jazdy autem drogowym! Panie również bardzo dobrze sobie radzą – już niejednokrotnie pokazały, że jeżdżą lepiej niż mężczyźni z którymi przyszły!

W jakich dyscyplinach możesz spróbować swoich sił? Oprócz wyścigów torowych w autach takich jak samochody klasy GT3 czy bolidy F1, możesz też spróbować swoich sił za kierownicą aut NASCAR, gdzie odległości między samochodami wynoszą mniej niż metr przy prędkościach przekraczających 300 kmh! Ponadto, nasze symulatory jazdy świetnie sprawdzają się tam, gdzie powierzchnią toru wcale nie jest asfalt! Zawody Rallycross i wyścigi terenowe są świetną zabawą – w końcu kto nie chciał nigdy polatać samochodem!