Interesujesz się wyścigami samochodowymi? Oglądasz wyścigi Formuły 1? Śledzisz serię WEC albo GT World Challenge? A może bywasz na Torze Poznań? Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, zdecydowanie powinieneś pojawić się w naszym salonie symulatorów wyścigowych!

Możliwości spróbowania swoich sił w sporcie motorowym jest wiele: gokarty, imprezy takie jak Track Day czy KJS. Każda z tych opcji jest jednak stosunkowo droga. Ponadto, uczestnicząc w np. w Track Dayu własnym autem, trzeba liczyć się ze zużyciem opon i hamulców – czyli dodatkowymi kosztami. Nasze symulatory wyścigowe pozwalają na zrobienie kroku (i to wcale nie musi być pierwszy krok) w kierunku sportów motorowych! Ruchome platformy zapewniają najbardziej realistyczne wrażenia z jazdy dzięki odczuwaniu przeciążeń oraz poślizgów auta! Z kolei nasze zaawansowane oprogramowanie odpowiada za realistyczne zachowanie samochodu! A to wszystko za ułamek kosztu wystartowania w amatorskiej imprezie samochodowej!

Nawet jeśli uczestniczysz już w zawodach (od amatorskich, przez Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, aż po Mistrzostwa Europy) jazda w symulatorze wyścigowym znacznie podniesie Twoje umiejętności. W przypadku takiego treningu możemy zapewnić niezmienne warunki na wirtualnym torze. To z kolei gwarantuje, że szlifując swoją technikę jazdy, możesz porównywać swoje wyniki eliminując zmienność warunków na torze! Z kolei, jeśli dopiero wchodzisz w świat motorsportu, korzystając z naszego sprzętu szybko podniesiesz swoje umiejętności! Możesz jechać „na krawędzi”, a jeśli się rozbijesz po prostu resetujesz auto. Trenując na torze musiałbyś odbudowywać auto a także zapłacić za naprawę infrastruktury toru (np. za uszkodzenie bandy)!

Podsumowując, niezależnie od tego czy jesteś zawodowcem, czy dopiero chcesz wejść w świat sportów motorowych, powinieneś wypróbować ruchomy symulator wyścigowy! Możesz zyskać bardzo wiele, w cenie nieporównywalnie niższej niż uczestnicząc w jakichkolwiek treningach samochodowych! A wrażenia wcale nie są gorsze!