Kierowcy wyścigowi, niezależnie od serii, w której biorą udział, muszą ciągle rozwijać swoje umiejętności. Praktycznie wszyscy z kierowców korzystają z różnego rodzaju symulatorów wyścigowych. Im wyższy jest poziom serii wyścigowej, tym większy jest budżet, który mogą oni przeznaczyć na trening, w tym na symulator. Ceny kierownic rozpoczynają się od kilkuset złotych, podczas gdy koszt kompletnego, ruchomego symulatora używanego przez zespoły F1 potrafi przekroczyć 1.000.000 Euro.

W naszym salonie możesz trenować jazdę korzystając z najlepszych urządzeń oraz oprogramowania. Mocna i szybka kierownica; pedaliera oddająca każdy szczegół działania pedałów z auta wyścigowego; i wreszcie system ruchu realistycznie odzwierciedlający przeciążenia oraz poślizgi auta! Wrażenia z jazdy są prawie identyczne, jak podczas jazdy autem wyścigowym po torze! Koszt wynajmu naszych profesjonalnych symulatorów wyścigowych jest naprawdę niski w porównaniu do ceny zakupu poszczególnych elementów! Dość powiedzieć, że za cenę jednego urządzenia można kupić nowy, dobrej klasy, samochód!

Jesteś zawodnikiem i chcesz podnieść swoje umiejętności jazdy? Pasjonujesz się sportami motorowymi i chcesz doświadczyć nowych wrażeń? A może chcesz po prostu zobaczyć na jakim sprzęcie trenują zawodowcy? Zapraszamy do naszego salonu! Tutaj potrenujesz jazdę i skorzystasz z najlepszego dostępnego sprzętu. Nasze profesjonalne symulatory wyścigowe dostępne są w naprawdę atrakcyjnej cenie! Sprawdź naszą ofertę, przyjdź sam lub w grupie i baw się za kierownicą samochodów wyścigowych!