Chyba każdy miłośnik sportów motorowych marzył kiedyś, żeby przejechać się bolidem Formuły 1. Do tej pory było to niemożliwe – najnowsze samochody stały ukryte w siedzibach zespołów, a starsze modele trafiały do muzeów, gdzie cieszyły oczy zwiedzających. Możliwość przejażdżki nimi, była zarezerwowana tylko dla bardzo wąskiej grupy obecnych i byłych kierowców wyścigowych. Niemożliwe jednak właśnie stało się możliwe dzięki naszemu symulatorowi F1!

W salonie AJSE Motorsport Simulator czekają na Ciebie dwa symulatory F1 – sprawdź swoje umiejętności za kierownicą aut w których startują najlepsi kierowcy świata! Możesz wybrać spośród aż 4 wiernie odwzorowanych bolidów z różnych okresów królowej sportów motorowych! Jeżeli chcesz wsiąść za kierownicę bolidu naszpikowanego elektroniką i posiadającego hybrydowy układ napędowy to zapraszamy do McLaren’a MP4-30! Jeżeli jednak preferujesz tradycyjny układ napędowy, bez akumulatora trakcyjnego, ale za to z silnikiem V8, to czeka na Ciebie Williams-Toyota FW31 z 2009 roku!

Oba powyższe bolidy są dla Ciebie zbyt nowoczesne? Nie ma problemu – dzięki nam możesz przenieść się do ubiegłego stulecia! Lotus 79 to bolid, który zapewnił brytyjskiej marce tytuły mistrzów świata w 1978 roku zarówno indywidulanie jak i w klasyfikacji konstruktorów! Aerodynamika w tym aucie była rozbudowana do tego stopnia, że na początku lat 80. w regulaminach wprowadzone zostały ograniczenia konstrukcyjne, zmniejszające generowany docisk. Z kolei wprowadzony w 1967 Lotus 49 to auto kompletnie pozbawione elementów aerodynamicznych! Jest to bolid niezwykle trudny w prowadzeniu, choć gdy nauczysz się nim jeździć, będzie dawał on niesamowity zastrzyk adrenaliny! Niezależnie od bolidu, który wybierzesz, nasz symulator F1 zapewni Tobie niesamowite wrażenia z prowadzenia tych jeżdżących dzieł sztuki i pokazu umiejętności ich twórców!